Hakkımızda

Marmara Mühendislik

Marmara Mühendislik Doğalgaz Isı Sistemleri Taahhüt Ticaret ve Makine Sanayi Limited Şirketi adı altında 1994 yılı başında İstanbul' da kurulmuş olan firmamız, ilk günden beri gayretli, titiz ve kapsamlı bir çalışma içerisindedir.

Ticari ve endüstriyel tesislerin taahhüt, montaj ve projelendirilmelerinin yanı sıra doğalgaz dönüşümlerini de gerçekleştirmiştir. Yerli ve ithal bir çok mamule ait bayiliği de bulunan firmamız doğalgaz (NG), bütan gaz (LPG) ve sıvı yakıtla çalışan, ısı ve üretim amaçlı cihaz, ekipman ve diğer sarf malzemelerinin satışını da yapmaktadır.

Kurulduğundan beri ödün vermediği kalite düzeyini, aldığı TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi ile zirveye çıkartan firmamız bünyesinde bir makine yüksek mühendisi, bir inşaat mühendisi, bir makine teknik öğretmeni, üç makine teknikeri, sekiz adet yetkili doğalgaz tesisat teknisyeni ile beraber kalfa ve çıraklar bulunmaktadır.

Her işte olduğu gibi doğalgaz tesisat ve dönüşümlerinde de dikkat edilmesi gereken birçok hususun olduğu düşünülecek olursa, yapacağınız seçimlerde;

Kaliteli firma,
Kaliteli ürün,
Kaliteli uygulama
Sizleri doğruya yaklaştıracaktır.

Marmara Mühendislik

KALİTE ANLAYIŞIMIZ

Marmara Mühendislik olarak kalite anlayışımız: kaliteli yönetim, kaliteli malzeme, uzman kadro birleşiminden elde ettiğimiz müşteri memnuniyetidir.

MİSYONUMUZ

"Müşterilerimize ; "Sizinle çalıştığımız için çok mutluyuz." dedirtebilmektir."

VİZYONUMUZ

"Yıllardan gelen tecrübe ve birikimlerimiz doğrultusunda müşterilerimize özel projeler sunmak, kalite ve müşteri memnuniyetini en üst seviyelerde tutarak kalıcı olmaktır."


ARAÇLARIMIZ

Firmamız bünyesinde 6 binek araç, 3 kamyonet araç bulunmaktadır.

MAKİNE PARKIMIZ

Firmamız bünyesinde yaptığı mekanik işlerin imalat ve montajı ile ilgili gerekli tüm makine parkuruna sahiptir. (Hilti, matkap, karot, mengene, elektrikli paftalar, kaynak makineleri vb.) Firmamız seri ve titiz iş yapabilmek için işinde uzmanlaşmış özel taşeron ekiplerle de çalışmaktadır. Uzman karot, elektrik, inşaat v.s


Çalışmakta Olduğumuz Firmalar ve Bayilikleri:

HAKAN PLASTİK, FIRAT BORU, ÖZKA BETON, VIESSMANN, AİRFEL, ECA, DEMİRDÖKÜM, BOSCH, VAİLLANT, BUDERUS, ÇUKUROVA ISI EMKO, APD, SOLAR Metal, Borusan, Plastherm, Çukurova Isı Adoboru, Fujiyama, As Royal, vs.Aklınıza Takılan Bir şey var mı?

Hemen bize ücretsiz danışın!